Post Single Page

Juvéderm® VOLUX

admin

In Oferty specjalne Posted

Ewolucja w medycynie estetycznej twarzy. Dzięki Juvéderm® VOLUX14 konturowanie dolnej części twarzy jest już możliwe.


Juvéderm®
VOLUX — kolejny krok w zabiegach z zastosowaniem produktów wypełniajacych do twarzy dla osób pragnących podkreślić lub ukształtować jej dolną część (linię żuchwy i brodę).

Dlaczego konturowanie dolnej części twarzy może okazać się konieczne?
W miarę upływu lat wiele czynników może przyczyniać się do sposobu, w jaki starzeje się twarz. Należą do nich:
uwarunkowania genetyczne, zmiany strukturalne w obrębie tkanki miękkiej i kości, powtarzalne grymasy twarzy oraz czynniki środowiskowe. U wielu osób dochodzi do rozmycia konturów w obszarze brody, szyi i linii żuchwy, co prowadzi do zmiany kształtu twarzy.

Dlaczego Juvéderm® VOLUX?
Juvéderm® VOLUX to strukturalny żel, zawierający 25 mg kwasu hialuronowego (HA), który przeznaczony jest do przywracania i zwiększania objętości twarzy. Wykazano, że jest on skuteczny w obszarze brody i linii żuchwy.

Możliwość kształtowania i modelowania: Juvéderm® VOLUX charakteryzuje się najwyższą spoistością i elastycznością spośród wszystkich produktów z gamy VYCROSS®, umożliwiając modelowanie dolnej części twarzy.
Komfort pacjenta: Juvéderm® VOLUX zawiera 0,3% chlorowodorku lidokainy, aby zminimalizować ból i poprawić komfort pacjenta podczas wstrzykiwania. W badaniu wykazano, że czas rekonwalescencji po zabiegu jest minimalny.
Wypełniacze na bazie HA mogą zapewnić naturalnie wyglądające rezultaty: Kwas hialuronowy spowalnia procesy starzenia, nawilżając skórę oraz przywracają jej elastyczność i napięcie; Produkty Juvéderm® charakteryzują się doskonałą integracją z tkanką, co pozwala na uzyskanie naturalnych rezultatów.

Efekt już po jednym zabiegu, który utrzymuje się od 6 do 9 miesięcy!